Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az az alom, hogy...

Mit jelent az az alom, hogy megyek az utcan es egyszer csak azt veszem eszre h pizsamagatya van rajtam, vagy cipo nelkul megyek iskolaba, szal hianyos oltozetben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sokat voltál suliba, nagyon fáradt voltál vagy vmi hasonló. Amikor Én sokat kosaraztam d.u. a suliban, a tesi felvételinél (leendő elsősöknek, segítettem) mert nem volt akkor senki, akkor este azt álmodtam, hogy kosármeccsen vok. :D
2009. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy anyagi problémák merülnek fel a családodban, s te aggódsz, hogy mi lesz veled.ezt álmodban így vetíted le, hogy hiányos az öltözeted.
2009. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Az álomnak semmi köze a jövőhöz!!! Ezt jól jegyezzétek meg!!!


Az agy éjszaka álomban dolgozza fel a nap eseményeit.

Ebből kombinálhat dolgokat, de nem jósol semmit. Nem vagyunk jósok.

Ebből sok ember jól megél, kihasználva mások butaságát, hiszékenységét.


Van olyan hogy olyat álmodunk ami másnap, vagy kis idő után megtörténik, és olyankor azt mondják, hogy megálmodta a jövőt. Hülyeség. Ez csak véletlen egybeesés, esetleg hasonlóság.

2009. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
:))) Én ezt nem álmodtam, hanem konkrétan majdnem megtörtént.:)))) Sokat éjszakáztam a munkahelyem miatt, és hajnalban vissza kellett mennem pár óra alvás után. Kókadoztam az ágyon, és erősen koncentráltam, hogy fel tudjam húzni a bakancsomat. Majd amikor a kabátért nyúltam, vettem észre, hogy a nadrág kimaradt a sorból, és bugyisan topogok a nagy bakancsomban.:)))
2009. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:46


TELJESEN IGAZAD VAN! Ezt már Én is nem egyszer hallottam. DE!! Amiót Én agykontrollozok, van, hogy be-be ugrik egy hülye gondolat (pl.: fagyizni készültünk osztállyal, és ne tom miért, arra gondoltam hátha kell sebtapasz. Röhögtem egy jót, h. milyen h... vagyok. Aztán az utcán akkorát taknyolt az egyik gyerek... :D) és általában jól sül el a dolog. Aztán van olyan, hogy egy-egy matek képletről eszembe jut, hogy valami ilyesmi helyen jártam Én is... valójában picit meg vagyok ilyedve magamtól, jól esik, hogy leírhattam. Ezenkívül vannak mondatok amiket "mintha már hallottam volna". De valójában nem... és ilyenkor érzem, hogy lefehéredek :D (pl.: oszt. társam mondta, hogy az oldalamat megnézte és jó az új design. és én mintha már hallottam volna tőle :S)

2009. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!