Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátomnak nevezhetem még?

Barátomnak nevezhetem még?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a legjobb barátomat úgy tűnik, hogy elveszítettem a barátnője miatt. Az a lány nem engedi fel soha MSN-re (legalábbis azóta alig van fent).

Napjában többször is hívom, hogy jöjjön, küldök neki több sms-t is, de semmi.

Pedig próbálom mindig megmagyarázni neki, hogy ne legyen már ilyen papucs.

Nekem megmondom őszintén, hogy nincs kedvem jópofizni a lánnyal, még ha úgy is hozza a sors, hogy találkozunk. Alig beszélek miatta a barátommal.

Ha felhívom felveszi, de 4-ből csak 1× (így egyszer egy nap beszélgetünk csak). MSN-re sem minden nap jön fel, egy hétn csak vagy 2×.

21f


2011. ápr. 4. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti személyesen nem is nagyon találkoztok, vagy mi? Mert ha a barátságotok nagy része neten illetve telefonon zajlik, akkor az eddig sem volt valami nagy barátság, maximum haverok vagytok.
2011. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a barátodat. De én például egyszerűen meguntam az MSN-t, kinőttem belőle így 23 évesen. Sok ismerős zaklat, hogy miért nem vagy fent, de nekik is elmondom, hogy ez engem már nem köt le. Lehet, hogy neki is kezd benőni a feje lágya. Ha pedig jó barátok is vagytok, az még nem azt jelenti, hogy mindennap kell találkozni. Az én egyik barátom papucs, ez tény. Ő felveszi a telefont, de ha hívjuk, hogy este gyere ki egy sörre, akkor mindig ad valami kitérő választ. Mióta a lánnyal együtt van kb havi egyszer találkozunk vele.

Ha egy héten 1-2 alkalommal már össze tudtok futni, sörözni, dumálni, akkor az már jó. Inkább csajozz be te is. Ez az élet rendje.

2011. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Papucs, nem papucs, ha a barátodnak választani kell a barátnője és közted, a lányt fogja választani. Ha csak nem akarsz te szexelni vele.
2011. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell fogadnod, hogy ha valakinek már párja van, akit szeret, akkor ő lesz a számára az első, és nem lesz már olyan gyakran igénye arra, hogy a barátokkal beszéljen.


Ez nekem sem tetszik, de az én életemben is ezek a példák, és kezdem belátni, hogy el kell fogadni.

Mióta a legjobb barátnőmnek komoly barátja van, akivel minden nap beszélhet, azóta engem nem keres olyan gyakran, mert nincs rá igénye. Illetve, ha kevés az ideje, azt inkább a párjára szánja. Persze keres még engem is, de kb. fele olyan gyakran, mint régen, ez van.


23 L

2011. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd te éjjel-nappal az msn előtt ülsz? Keress valami jó időtöltést, foglald le magad, ne mástól várd, hogy szórakoztasson!

Te is kezdj el csajozni, ha lesz egy komoly barátnőd másképp fogod látni a helyzetet! Sőt utána akár 4-esben is csinálhattok programokat!! Nincs is annál jobb! :)

2011. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy attól még lehet stabil a barátságotok, hogy nem beszéltek olyan gyakran, napi szinten a barátoddal. Nem kell elveszítened őt, mint barátot, ha heti egyszer taliztok, és beszéltek még mellette 1-2-szer, úgy is maradhat jó a barátság, szerintem.


Valamint - szerintem - olyan nincs, hogy "nincs kedvem vele jópofizni", már a barátod párjával. Ha van benned egy alapvető emberség és tisztelet, akkor normálisan viszonyulsz ahhoz az emberhez te is, aki a barátodnak fontos. Nem kell szeretni, ha nem szimpatikus, de ha ő is normálisan viszonyul hozzád, neked is ezt kellene tenned ővele.

2011. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem se lenne sok kedvem MSN előtt ülni, ha élő hús-vér emberekkel is eltölthetem az időmet! Ehhez nem kell papucsnak lenni! Sőt még az sem kell, hogy az a hús-vér ember egy barátnő legyen, bőven elég ha haverokról van szó.

A netes kommunikáció max akkor jön, ha tényleg nincs más. Szerencsére ez ritkán szokott előfordulni :)

2011. ápr. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a barátnőjével van,mert most ő foglalja le.Ha ráadásul szerelmes akkor meg érthető h. jelen esetben semmi más nem érdekli.Amúgy ha tényleg csak az informatiaki eszközökön tartottátok a kapcsolatot, vagy csak néha találkoztatok akkor ez amúgy is csak haverság volt.Amúgy ne haragudj rá, a párom haverjának(volt szomszédja),régen elég sokat voltak együtt és dumáltak,de mióta barátnpje van, a fiú szinte sose megy ki a haverokhoz,mindig a lánnyal van és vele megy el ide-oda.Szerintem ez tök normális dolog ha szerelems az ember.
2011. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!