Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaphat étkezési utalványt...

Kaphat étkezési utalványt valaki, ha 3gyereket egyedül nevel, és munkanélküliként van bejelentve, annak jár vagy ezt csak munkáltató adhatja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
még a munkáltatók se nagyon.
2011. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ilyent akkor adnak amikor egy üzemben dolgozol és az nem tud meleg ételt biztosítani,akkor ad minden hónapban étkezési utalványt,nem sok köze van hozzá de nyilván nem állsz túl jól pénzileg ezért mondok valamit hátha nem tudsz róla:vannak különböző pályázatok amin üdülési csekket lehet igényelni,hátha valamelyik pályázatba beférsz [link]
2011. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja bocs aszem ez már lejárt erre az évre de azér nézz utána :S
2011. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam hogy van egy bruttó fizetés határ ami alatt kell keresni,és valamennyi pénzt beadni és ezután kap étkezési utalványt egy nagyobb összegben
2011. ápr. 6. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!