Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ciki az ha azt mondom,...

Miért ciki az ha azt mondom, hogy megyek az o. B. -ra?

Figyelt kérdés
Múltkor mondtam, és elkezdtek röhögni, de mi ezen a vicces, hogy megyek az o.b.-ra (országos bajnokság?
2009. febr. 28. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem sportolnak, így nekik az csak a tampont jelenti.
2009. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azon nevettek, hogy az O.B. alatt a tampont is lehet érteni. Tudod, a mai fiataloknak minn jár az esze...:) Én tudom, mert én is 14 éves vagyok. ;)
2009. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször én is azt hittem ez valami új szleng a tizenévesek között!Vagyis:megyek tampont cserélni!

Én erre gondoltam legelöször!

Pedig nem vagyok már tizenéves!!!!

2009. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzelheted hogy én milyen szerencsés vagyok, a vezetéknevem O-val kezdődik a kereszt pedig B-vel, igy egyszer siettem és nem volt időm aláirni egy haverom törött kezének a gipszét, és csak odanyomtam hogy OB az az idióta meg oda irta hogy tampon, mikor a biosz tanárnőnk meglátta rögtön elmondta neki hogy én irtam, és másnapra beszámolót kellet volna irdnom a tamponokról xD
2009. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
MErt sokaknak az OB tampon jut róla az eszébe.(Gondolom tudják hogy a bajnokságról beszélsz,de azért jót röhögnek rajta)De ezt ne vedd magadra.
2009. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a tamponra gondoltak, de azon miért kell röhögni? én mindig ordibálni szoktam bnőmnek h jöjjön velem cserélni. szerintem nincs semmi gáz abban.
2009. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!