Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék konziba menni 3 év...

Szeretnék konziba menni 3 év múlva (érettségi után), mennyi esélyem lehet, hogy felvesznek, mennyivel veszik akkor szigorúbban a felvételit, mint akik párhuzamos képzésre felvételiznek?

Figyelt kérdés
Öt évfolyamos iskolába járok (elvileg 10.-es vagyok, de amúgy csak 9.) és mellette 10 éve jétszok vonós hangszeren. Mikor a középiskolát kezdtem, elötte még nem találtuk elég érettnek és jónak a hangszeres tudásomat így akkor nem jelentkeztem. Utánna éven pedig (tavaly) nem volt pénz tandílyra, tehát egy évet kihagytam, de hangszerem volt így gyakorolni tudtam csak, hát tanár híjján elég sokat romlottam. Most pedig már nem érzem úgy, hogy úgymond komolyan mellém állnának ea tanárok, hogy komolyan vennék, hogy én EZT akarom csinálni és azt sem tudom, hogy mennyire menne. Úgy érzem, hogy a tanárok már nem hisznek ebben, hogy sikerülne hiába mondom, hogy akkor is ezt szeretném. Gyakorlok rendesen úgy, ahogyan mondják, mégsem érzem azt, hogy fejlődnék, sőt... Úgy érzem teljesen fel kell építenem újra, amit akkor befejeztem még biztosabb és még jobb alapokra. Arra szeretnék válaszokat kapni, hogy mégis hogyan érhetném akkor el, hogy majd felvegyenek a konziba, mit tegyek, vagy valami gyakorlási módszer, vagy csak feketén-fehéren hagyjam a francba az egészet (ezt nagyon nem akarom)? Segítsetek valahogyan, pls.
2011. ápr. 11. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanazt kell tudni, mint a párhuzamosnál, csak gyorsabban fogtok valamivel haladni.
2012. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!