Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mit jelent hogy minden...

Az mit jelent hogy minden álmomban meztelen vagyok? Kocsmában ahol a hétvégéket töltöm, a megszokott bandával. Én a fiúval akivel igazából is elvagyunk, de nem járunk. De álmomban sem csinálunk semmi olyat, csak rajtam nincs ruha. Legalábbis felül.

Figyelt kérdés
16/L
2009. márc. 2. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A meztelenség az álmoskönyvem szerint azt jelenti hogy védtelen vagy, vagy hogy segítségre szorulsz. Az álmod szerintem jelentheti azt is, hogy az életben nagyon fontosak neked a haverok, és szükséged van rájuk, mert nélkülük védtelen vagy, vagy valami ilyesmi. De ez csak az én véleményem, ha komolyan kíváncsi vagy rá, mit jelent az álmod, egy szakértőt kérdezz, vagy keress rá valamilyen honlapon :)
2009. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!