Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ember egész életében a...

Az ember egész életében a boldogságot akarja elérni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag igen.
2011. ápr. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, nem kell azt elérni, jön magától. Én pl. sosem gondoltam tudatosan rá, hogy boldog akarok lenni, egyszerűen azt csinálom ami jól esik, és boldog vagyok. Persze az emberek ezt is túlbonyolítják, a legtöbben soha nem is lesznek boldogok! :D
2011. ápr. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván tudat alatt értendő, tudatosan sokszor tényleg nem tudjuk, hogy miért teszünk dolgokat, de ha belegondolunk rájövünk, hogy szinte minden a boldogságunkhoz kell...
2011. ápr. 17. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
ez így van!valami szintem mind önzőek vagyunk.ha ragaszkodunk valamihez valakihez az elsősorban azért van mert attól vagyunk boldogok.az már más dolog h kinek mi a boldogság de az ember sokmindenre képes a boldogságért a biztonságáért.ez egy több ezer éves mondjuk úgy berögződés viselkedés.mindenesetre senki sem szereti mondjuk azt h mindenki meg van házasodva te meg egymagadban üldögélsz és nincs akihez fordulj.
2011. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!