Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek Húsvétra 13 évesen?

Mit kérjek Húsvétra 13 évesen?

Figyelt kérdés
mi mit kértek?
2011. ápr. 19. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mit kérj akkor valszeg igazán nincs is szükséged semmire, ergó kérj pénzt.
2011. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem kérek húsvétra semmit és nem is kapok xd kérj pénzt.
2011. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok lemaradva így 30 évesen, de felénk kiskoromban sem és most sem szokás kérni semmit ilyenkor. Névnapra, szülinapra és karácsonyra van ajándékozás, akkor még meg is kérdezzük egymástól, hogy ki mit szeretne, de már eljutottunk addig, hogy csak jelképes dolgokat adunk, ami nagyon szükséges azt úgyis megvesszük akkor, amikor kell.

Húsvétkor nálunk a rokon gyerekek mondjuk 16 éves korig kaptak némi pénzt és pirostojást locsolkodáskor. Mára már szerencsére nincs kisgyerek a családban, mondjuk leszámítva a 26 hónapos kisfiamat és az ikertestvérét aki lány.. :D Nekik lehet, hogy lesz majd kertben eldugott apróság, ha egyáltalán itthon leszünk húsvétkor....

Keresztfiam, aki 5 éves kap egy kis csomagot, pár minőségibb csokival és nyuszival, meg némi pénzt.. Ennyi.

Szóval ez a "mit kértek húsvétra" kicsit fura nekem, ez az ünnep is erről szól már ezekszerint, hogy ki mit kap, ki kap többet, jobbat, drágábbat, hogy lehessen az iskolában dicsekedni vele, aki nem kap annyit az meg szégyellheti magát..?:(( Nem jól van ez így szerintem...

Van annyi kiadása a szülőknek, nagyszülőknek év közben is, miért kell még a húsvétot is bevenni a "nagy ajándékozós" ünnepek körébe? Elnézést, hogy ilyen hosszút írtam, de ez a véleményem ezzel kapcsolatban, ja és bocsi hogy nem igazán a kérdésre válaszoltam... :)

Szép estét, és remélem kapsz hasznos ajándékötleteket is, hogy mit kérj.... Amúgy pedig kérj, amire vágysz, amire szükséged van, de szerintem ne valami nagyon nagy értékűt, főleg ha nem vagytok annyira jól elengedve anyagilag...

2011. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!