Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 hete vettem Deichmannban...

1 hete vettem Deichmannban cipőt, és már most lekopott hátul (2x volt rajtam, mivel a sarkamat is feltörte szépen). Visszacserélik más cipőre?

Figyelt kérdés
Megvan a blokk, a doboz, minden, csak 1 hetes a cipő és nem túráztam benne. visszaveszik, vagy átcserélhetem? (javítani láthatóan nem lehet)
2011. ápr. 20. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
szóval úgy értem, hogy elvileg (!) bőr cipő és hátul a sarkánál a felső rész kopott el. Mégcsak nem is ott, ahol jártam benne, vagy a belső boka résznél, ahol összeütődhet járás közben. Bocs a béna megfogalmazásért :)
2011. ápr. 20. 13:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Ha tényleg nem lehet javítani akkor levásárolhatod. Azt hiszem pénzt vissza nem adnak.
2011. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Inez.R. ***** válasza:
90%
6 hónapon belül ki kell cserélniük.. A Fiam úgy hord Converse cipőt kb 2 éve, hogy 3 havonta kicserélteti, mert valahol mindig beszakad a lábbeli talpa. Szó nélkül adnak neki másikat.
2011. ápr. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!