Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem túlzás már egy kicsit a...

Nem túlzás már egy kicsit a Facebook-os tabló?

Figyelt kérdés

Ma láttam kitéve 12. osztályosok tablóját.Ami facebook-os,ami úgy néz ki,mint amikor nézzük valakinek az adatlapját.A képeknél vannak az osztályról képek,igazolványkép az osztályfőnök,chat:osztálylétszám,és nem facebook hanem 12./B-book a címe

stb.. ez nem túlzás?Hogy már ilyen közösségi oldalakról szól a tabló is:S Szerintem igen.Vélemény?

Ja és bocsánat a témakörért,nem tudtam hova tenni

15/L


2011. ápr. 20. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Iwiw-es is volt korábban, nem is egy változatban. Egy informatikai osztálynak még talán el lehet képzelni, de maga a témaválasztás sem jó, és a megvalósítás sem egyedi.

Legalábbis ha én tablót akarok csinálni, arra az egy négyzetméterre olyat helyeznék ami megragadja a szemet, el lehet rajta gondolkodni, valamit sugall. De az ilyen facebook-stílusú tablók túl egyszerűek, egy adott háttérre vannak húzva a képek, és ennyi. A figyelmet úgy tudná vinni, hogy a végső következtetésed az, hogy:

1, ezeknek sincs élete

2, 10-20 év múlva is meglesz az a tabló, és akkor lehet már semmit nem fog jelenteni.


Szerintem fantáziátlan, csak most meglovagolnak egy hype-ot.

2011. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szerintem is:| lehet,hogy most divat meg minden,de később nem tudom...na mindegy

köszii a választ:p

2011. ápr. 20. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is durva már egy kissé...én ki is akadnék,ha ezen kéne szerelepnem.miért??az emberek reakciói miatt.mit gondolnak már az ilyenről?"húú de facebookbu.ik,tiszta gáz"stb.

:)

2011. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pontosan:S szerintem is túllő az ilyesmi a célon.

Nem értem miért nem elég egy átlagos,középiskolai tabló valakinek.Attól még hogy ilyen menő lett a face és mindenki arról beszél a tabló készítése már szerintem sok.Meg akkor itt van a facebook-os cipő is. Hát juj:O

Na mindegy ők tudják:)

2011. ápr. 25. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
a cipő még nem is annyira,mert ha kimegy a divatból,akkor elteszi és kész,de a tabló az egy maradandó dolog,generációk fogják látni és majd csak néznek,hogy 'facebook?ez meg mi??'arról nem is beszélve,hogy ŐK hogy fogják szégyellni pár év múlva..
2011. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!