Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vicces esetleg...

Szerintetek vicces esetleg furcsa az ha 3 ismerősemmel ilyet csinálunk?

Figyelt kérdés

A városban és környékén szoktunk a fiatal lányok után pisszegni meg halkan suttogni, elbújunk vmi mögé

Nekünk ez olyan dolog h ott helyben röhögőgörcsöt kapunk, ebből lehet mozgalmat indítani?


Véleményetek szerint hogyan fogadnátok ezt?

20/F


2011. ápr. 21. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez primitívség, és valószínűleg igen butának és gyerekesnek tartanám, aki ezt csinálja. Plusz nem érteném, hogy mi értelme van ennek.
2011. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Ez rohad jóóóó.:D:D:D Én is röhögnék.Ja és lány vagyok:) De azt hiszem ezt én is kipróbálom.
2011. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Látszik hogy pasi vagy, későn érő:). Bocsi, ezt gondolom. Ehelyett inkább vállaljatok önkéntes munkát. Ha meg tetszenek a csajok, akkor ne pisszegjetek, hanem húsz éves módjára álljatok oda, és mondjátok meg nekik az igazat. Tök gyerekes ez az egész...Ezt gondolom.
2011. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekünk nem a magunk hülyévé tétele a cél, hanem gondolj bele este mész az utcán és utánad sugdolóznak este sötétben

Ki az akit nem röhögésre vagy éppen fejvesztett futásba késztet?

2011. ápr. 21. 15:07
 5/16 szamóca. ***** válasza:
egészség kategória? nem, azért még szefosok nem vagytok, de nm is a legkifinomultabb a technikátok :))
2011. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem van bnőm már, időtöltésképpen szoktunk viccelődni leginkább és nincs attól job ha egy 20körüli fiatal lány a nyugodtságból hírtelen pánikba esik ;))
2011. ápr. 21. 15:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És mennyire jó móka ráhozni valakire a szívbajt....

20 éves korodra már benőhetett volna a fejed lágya.

2011. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A specialitásunk a Zsigmond vagyok, többnyire megfordulnak és nevetnek keresik ki lehet az :D
2011. ápr. 21. 15:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Krisztus!:) Neked mi abban a jó, ha valaki pánikba esik? :D Basszus ! 15 éves vagyok, soha nem csinálnék ilyet, nem is csináltam. Mondom menjetek önkéntesmunkára, nem muszáj, de ez legalább hasznos, mert mint elárultad, elég sok a szabadidőd.
2011. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
:D
2011. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!