Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt szeretném, hogy szeressene...

Azt szeretném, hogy szeressenek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. pár fiú és pár lány szokott néha csúfólni, meg azt mondják, hogy fura szagom van pedig fürdök, és parfümöt is használok.Meg röhögnek rajtam meg minden én általában visszaszólok de nemnagyon érdekli őket mert hát még a bnőim is úgy védenek meg hogy haggyátok már csórit, vagy szegény ez meg még lebecsülőbb:/ . Mit tegyek? Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat!

UI.:Akinek van kedve lehetünk netes barátnők és délutánként tudnánk beszélgetni;D MSN-en vagy Facebookon:D


2011. ápr. 25. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

ebben a korosztályban a csúfolás azt jelenti bejössz nekik.

vagy azt hogy tényleg fura szagod van. (bár lehet hogy csak tetszik nekik a parfümöd)

2011. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán a ruháidnak lehet fura szaga.

Mosod őket?

Az öblítésnél használsz öblítőt?

Nem penészes a lakásotok?

2011. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem első,sajnos nem.Én is ebbe a korosztályba tartozom és sajnálattal kell elmondanom,hogy ; bénának tartják, vagy rondának , vagy egy szerencsétlen vesztesnek, esetleg mindez együtt. Persze ezzel nem azt mondom kedves kérdező,hogy az vagy ,inkább úgy vélem,ők tartják *kicsit*(eszeveszettül) nagyra magukat,ez pedig maradjon az ő bajuk,majd egyszer jól megfázzák amikor magukra maradnak. (;

Megértem,hogy barátokra,társaságra vágysz,de hidd el nekem ezt az interneten nem találod meg,maximum jóban lehetsz vkivel,sokat beszélgettek,de egy idő után már el is felejtitek egymást(tapasztalatból beszélek). Interneten nem tudsz barátokra lelni,hacsak nem találkozgattok személyesen is. Tudom,könnyű mondani,de ne add fel,keress egy olyan barátot(lehet fiú is),aki meg is érdemli ,hogy annak nevezzék. Neked egy személyes,hús-vér kapcsolatra van szükséged,nem egy monitoron keresztüli akármire,hiszen a valóságban minden, és mindenki más.

Legyél kitartó! (;

13/L

2011. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És persze nézd el nekik,ilyen korban nagyon szeretik cukkolni,szivatni egymást,ne vedd a szívedre. (:
2011. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D Igen nem én de anyukám öblíti és folttisztítózza a ruháimat és szerintem nagyon jó illatúak:D egyébként szerintem is csak cukkolás mert a körmeim is ápoltak a fogaim meg fehérek, szóval nemtudom mi lehet a bajuk. De azért köszönöm a segítséget!!!!
2011. ápr. 26. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!