Hogy nézel ki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 14:39
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
87%
Csodaszép vagyok, és még szerény is:)
2009. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
91%

Mire vagy kíváncsi?

Amúgy: 160cm, 145 kg(tudom, hogy sok, fogyózom már hónapok óta)félhosszú barna haj, barna szem, 24 éves lány.

2009. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
96%

Húúú, hát jobb ha nem tudod...

164 centi magas vagyok, 85 kiló, hiányzik az összes fogam (mondjuk van plasztik kiköphetős), most éppen ráférne egy mosás a vörösre festett de már lenövőben lévő egyébként barna de már őszülő hajamra.

Állítólag a szemeim szépek, egyébként barna.

Van egy kis tokám is. Mivel nem arányosan híztam (családi vonás) hanem főleg pocakra, amikor már nem kell kabátot viselni, sokan azt hiszik hogy babát várok, és átadják a helyet a tömegközlekedésen. Sokáig magyarázkodtam, hogy nem ülök le, neeem, biztos hogy nem ülök le, de tényleg tuti biztos hogy nem ülök le.... aztán láttam, hogy nézegetik az úszógumimat.... és mondtam, hogy: ja, ez nem baba, hanem zsíroskenyér meg szalonna.... és megint megkérdezte: biztos? húúúúú vazze. Azóta nem magyarázkodok, elfogadom a helyet, megköszönöm, leülök, még direkt ki is nyomom és simogatom a hájréteget.

AMúgy meg kicsit csámpás is vagyok, de ez nem vészes.

A hiányzó fogaimon és a szűzhártyámon kívül leltárilag az összes alkatrészem meg van.

Ja, és 40 éves vagyok :)

2009. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
97%
Átlagnál magasabb, vékony, hosszú barna haj, barna szem. minimálisan festem magam, egyszerűen, de ízlésesen öltözöm, nem szeretek feltűnősködni. ékszer: apró bedugós ezüst/gyöngy fülbevaló, 2 finom gyűrű, óra. egyedül a körmömet szeretem élénk színűre festeni, többnyire az is rövid.
2009. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez téged tényleg érdekel?:)

Lány vagyok 162 cm, 45 kg, festett szőke derékig érő hajam és kék szemem van. Állandóan fekete ruhákba járok, és bár többen is mondták már hogy szép vagyok én totál az ellenkezőjét gondolom.

2009. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
85%

Csúnya vagyok.

Punk, feket haj, kék szem, 158-160 centi, kb 55 kg.

2009. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyOk.165 cm 51kg,(természetes)sötét vörös,göndör,haj,sötét barna szem....
2009. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
98%

14/L

barna haj és szem, magas vagyok :D

kedves, aranyos, de tudok más is lenni :D

2009. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
96%
18, lány, középmagas, átlaogs testalkat, pár plusz kgval, zöld szem, rövid fiús barna haj, fekete szemüveg. nagyszájú, humoros, néha kicsit szemtelen. :)
2009. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
98%
Két szememen
2009. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!