Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A mostohaapám már 2 és fél éve meghalt, párszor veszekedtünk, deh tudtam, h csak jót akart mindig, és eddig nem sokszor volt az álmomban, deh most nagyon furcsa volt, amit vele álmodtam..

Az volt, h anyum terhes lett tőle, ikreket szült, és amikor megszülettek, a mostohaapámmal mindig velük voltunk, és nagyon szerettük őket, és még sírt is, h milyen aranyosak a kicsik...

Reggel, amikor felkeltem, nagyon szomorú voltam, h ez csak álom volt, és nagyon hiányzik most, h nincs itt.. :(


2009. márc. 8. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Freud szerint azt álmodjuk amire vágyunk, vagy pont annak az ellenkezőjét. Nyilván most történt valami olyan az életedben ami felidézte a mostohaapád elvesztését, vagy egy olyan helyzetet, amikor azt kívántad milyen jó lenne, ha itt lenne veletek. Szerintem annyi, hogy az agyad így teljesíti ezt a vágyadat. Jó lenne, ha megint együtt lenne a család. Hogy miért most álmodod ezt, annak gondolj utána, rá fogsz sztem jönni, hogy mi történt mostanában ami a vágyat előidézte.
2009. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is szoktak ilyen álmaim lenni, amik tudom, talán sosem valósulhatnak meg újra. Én a szomszéd nénit szerettem nagyon, és még a halálát is megéreztem. Azután álmodtam is vele.

Azért álmodsz a mostohaapáddal, mert hiányzik, és lelkiismeret furdalásod van, hogy valamit nem mondtál el neki, vagy esetleg nem tudtál tole elbúcsúzni az utolsó pillanatban és ez fájhat még mindig.

2009. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Freud azt is mondta, hogy mindenki kívánja az anyját..:S

Egyszerűen csak hiányzik, talán bűntudatod is van, és arra vágysz, hogy az életed részese maradjon, ezért vannak a gyerekek.

Tartsd meg jó emlékként, és örülj, hogy ismerted.

2009. márc. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!