Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki Tudna segíteni? Egy Dalt...

Ki Tudna segíteni? Egy Dalt keresek, Feltehetőleg Aradszky László énekli, és Szikora Robert írta. A Szövege : "Csak legyen erőm játszani még"?

Figyelt kérdés

Egy labdáról énekel ami száll messze a fellegekbe.


A Dalt sajnos sehol sem találom, még a szövegéről sincs semmilyen infó, hetek óta keresem. tudna valaki segiteni? Youtube-os Link vagy MP3 érdekelne köszönöm.


2011. máj. 3. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nem erre gondolsz?


Hangjait egy kedves dalnak napközben dúdolom,

Színeit sok régi napnak elfeledni nem tudom,

Kis koromnak nagy szerelmét, a labdát ma is úgy szeretem,

Féltve őrzöm, de lenn a téren boldogan kergetem.


Aradszky már akkor is énekelt, amikor Szikora született kb. Szóval az a párosítás nekem nagyon nem jön össze.

2011. máj. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez is egy nagyon kedves dalocska. De sajnos nem ezt keresem.
2011. máj. 3. 00:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt nézz körül, hátha megtalálod a szöveg alapján. Tudsz rákeresni, hátha kidob valamit. Én ugyan nem találtam meg, de lehet, hogy csak a türelmem fogyott el. :-)


[link]


manju

2011. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két dalról tudok, amit Szikora írt Aradszkynak. Az egyik a 'Száz szív" (1984), a másik "A szerelmes zseni" (1986).
2014. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a labdás dalt, amiben az idézett sor van: [link]

Címe: Mit hoz a sorsunk. De nem Szikora a szerző, hanem Malek Miklós és Ihász Gábor.

2014. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mekkora ostoba emberek, akik nem értenek valamihez, de kijelentenek valamit, pl. mint az első, aki azt mondja, Szikora és Aradszky nem jön neki össze.

Holott Szikora több dalt is írt Aradszkynak: Száz szív, Csússz ide, Szerelmes zseni.

2016. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!