Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg a postán a...

Hogy kérjem meg a postán a hölgyet akinél lehet feladni csomagot. Hogy én sima csomagként adjam fel? Minden áron rám akarja beszélni, hogy 1600Ft a feladása. Én 960 Ft akarok. Hogy is kérjem akkor milyen csomag az?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 17:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Csomag értéke 2000Ft,és nem törékeny egy pólyáról van szó.talán ha van fél kg.
2009. márc. 9. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj csomagként? Ha nincs két kg, és a hossza sem túl nagy, sokkal egyszerűbb és olcsóbb, ha levélként adod fel. Csak kérdezem.
2009. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyományos belföldi postacsomag.

Zöld szállítólevél kell hozzá .

Amúgy azért akarja az 1600 ft-ost, mert ki van nekik adva utasításba, hogy arra szokassák az embereket!

2009. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, pont ezért kérdeztem. Mindenhol erőltetik, mert nekik ez az érdekük!
2009. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem rábeszélni kell. Kérd el tőle az árszabási tájékoztatót, a nálad lévő piros filctollal húzd alá a megfelelő sort, majd kérdezd meg, hogy tud-e olvasni, vagy abban is segítségre szorul.
2009. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig konkrétan meg szoktam mondani, hogy hogy akarom feladni, és akkor nincs ilyen apelláta, hogy ajánlgatnak. Odamész, hogy sima csomagként fel szeretném adni, és kész. De fél kilós csomagot jobban megéri levélként feladni, akkor viszont mindenképp ajánlva. (nekem egy pendriveom volt, hogy "elkeveredett" sima levélként)
2009. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon kiakadtam rá a postásra!Mert igazságtalanak éreztem,hogy oda vágja hozzám 1600 Ft.Meg sem nézte csak mondott egy árat!Sajnos ebbe az átkozott világba mindig csak a pénzét szedik el az embernek!
2009. márc. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!