Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtanulhatok angolul, ha...

Megtanulhatok angolul, ha csak angol filmeket nézek?

Figyelt kérdés
középfokú nyelvvizsgára készülök, de a tanár azt mondta h még emelni kell a tudásom szintjén. vajon ha angolul nézek született feleségeket pl. akkor jobb lesz az angolom?(felirat nélkül nézem a filmet)
2011. máj. 6. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp. Persze, gyakorolni is kell, de jó start, ha úgy nézed.
2011. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 :) :) :) ***** válasza:
100%
én magyar felirattal néztem és jót tett,én angolul nem érteném felirat nélkül,de én csak középsulis vagyok és ez szerintem csak nagyon alapfoku amit nekünk tanitanak,többet tanulok angolul a gépen mint a suliba.dde szerintem neked jót tenne..
2011. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szókincsnek tökéletes, de ha alapból gond van a nyelvtanoddal (ami nekem ebből nem derült ki), akkor 'felesleges'. Persze időtöltésnek jó, meg ahogy írtam szókincsnek.
2011. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát 16 vok, és 1 éve tanulok angolt. nyelvtan alatt mit értessz?

és felirattal v anélkül jobb?

2011. máj. 6. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha felirattal nézed, a felirat is angol legyen! Magyar semmiképpen sem.
2011. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!