Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok, és az...

Big@ kérdése:

13 éves lány vagyok, és az osztálytársam már vagy 4 éve tetszik. Eddig dumált velem, ha mentünk zeneórára oda tekert mellém. Mostanában pedig csak elhajt mellettem, éppen hogy köszön, és nem sokat szól hozzám. Utál engem, vagy mégis tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egyébként jó haverom, de személyes dolgokat nem beszélünk,szokott néha udvarolgatni a mellette ülő lánynak,és még annyi hogy jövőre másik suliba írattak át.Már van aki kérdezte, de csak annyit mondott hogy nem tetszem neki, de amúgy nincs velem semmi baja.
2011. máj. 6. 20:56
 1/1 anonim válasza:

4 év ?

Miért nem beszélted ezt még meg vele? Egyszerűen odamennél hozzá és megkérdeznéd.Nincs sok vesztenivalód hiszen jövőre másik iskolába megy.

És ha nem tetszel neki? Nem dől össze a világ. 13 éves vagy, sok pasival lesz még dolgod hidd el :)

2011. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!