Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tavaly szeptember óta nem...

Tavaly szeptember óta nem dolgozok, sajnos nem találtammég normális állást. Van ötletetek, hogy ha esetleg találok állást, akkor mit mondjak erről az időszakról?

Figyelt kérdés
Munkanélkülin vagyok,ami lassan lejár.De biztos megkérdezik hogy azóta mi a helyzet,tök sok idő eltelt azóta.
2011. máj. 13. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2009 szeptembere óta nem kapok munkát igaz ebből 8 hónapot tanfolyamon töltöttem. Nem hiszem, hogy ez probléma lenne, hogy sokáig otthon voltál. Mindenki tudja hogy milyen nehéz elhelyezkedni normális helyen ezt senki nem vetheti a szemedre. Tőlem is meg szokták kérdezni, hogy miért nincs munkám közel két éve, én meg azt mondom, hogy nem kapok visszajelzést a megpályázott helyekről meg a legtöbb helyen nem akarnak bejelenteni vagy minimálbért kínálnak amiből nem tudom fenntartani magamat. Na és közel a negyvenhez középfokú végzettséggel nem kelhetek versenyre a csinos huszonéves diplomás csitrikkel pedig a szakmai tapasztalat nálam van.

Erre nem tudnak visszavágni. Sokféle álláskeresési csoportba jártam és voltak akik már 5 éve nem kapnak tisztességes becsületes állást. És ők nem mondhatnak semmit mert nincs kinek. Ötvenes fejjel szóba se állnak velük.

2011. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

feketemunka (pl. külföldön, ha életszerű. Azért dolgozz ki egy kerek mesét.) Cél... stb

Azalatt az időszak alatt egy napot se dolgoztál?

Az önéletrajzodat úgy töltsd ki, hogy a tól-ig határok csak évet tartalmazzanak. így lesz egy napból egy év. :)

2011. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!