Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen ciki ha nincs...

14 évesen ciki ha nincs pasim? Amúgy nektek hány évesen volt az első pasitok, első csókotok, első randitok? S hány évesen kellene elkezdeni foglalkozni a fiúkkal? 14/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi az hogy KELL? nem is tudtam hogy valaki kötelez téged erre... amúgy meg miért lenne ciki? úgyis mindennek eljön az ideje nem kell rágörcsölni és kész.
2011. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem 14 évesen volt az elsö csók, de konkrétan 16 évesen kezdtem el járni egy fiuval majd 17 évesen az elsö sex.


A fiukkal való foglalkozás már 12 évesen eljön azzal hogy rajongsz egy stárért. Aztán 14 évesen már helyesnek tartod az osztálytársadat, vagy a szomszéd srácot. 16 évesen meg már fiuknak is van akkora mersze hogy elhívják randira a lányokat. habár nem mindegyiknek.

2011. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki én a párommal 17 évesen ismerkedtem meg és neki is 16 évesen én voltam az első szerelme sokáig voltunk együtt. Mindennek eljön a maga ideje
2011. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az élet nem videojáték ahol meg van szabva h a 14-es körben kell letudni a csók küldetést. :D

Éld az életed, mindennek eljön az ideje magától, ha erőlteted az már úgy nem az igazi.

2011. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Sziaa :) Én is 14 vagyok és nekem sincs pasim. Eddig még csak egy sráccal jártam de az olyan ovis járás volt, tehát alig néztünk egymásra és még a kezünket se fogtuk meg :'DD


Nyugii, én nem parázok, úgyis eljön az ideje :P

2011. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vree ***** válasza:
Még hány ilyen topik lesz?
2011. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyugi,ez az utolsó:))
2011. máj. 21. 16:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki egyáltalán.

Nekem sincs, 15 éves vagyok, és még korainak tartom, mondjuk egy kis kézfogás, meg csók belefér, de 17,18éves korodig a barátoddal ne csinálj mást!

És tényeg nem kell arra gondolnod mindig, hogy mikor jön már a szerelem, éld az életed, ahogy eddig, légy vidám stb, és majd rádtalál, amikor itt az ideje :-)

2011. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Csajok én szabad vagyok :D


15/f

2011. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
enmar az ovodaban kaptam egy szajra puszit es ebbol lett egy kissebb"bugyuta"csok.baratom meg akit igazan szerettem (es most visszanezve is ot szerettem a legjobban)az 12 evesen volt.negy evet tartott.es a vegen majdnem ongyilkos lett.nembirtamtovabb el szakitottam.ennyi.:D
2011. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!