Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik megbízhatóbb hőmérő, a...

Melyik megbízhatóbb hőmérő, a digitális, vagy a higanyos?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A higanyos macerásabb kicsit, de szerintem megbízhatóbb is.
2008. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A higanyos. Nekün sajna eltört a higanyos, most digitális van, de nem igazán mér jól...
2008. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a higanyos jobb, bár vigyázni kell ha összetörik és érzékeny vagy a higanyra. Akkor inkább használj digitálisat.
2008. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


En 4 honapja szültem es nekünk igen fontos szerepet jätszik a läzmerö a mindennapokban.Tény hogy a digitälis(fülben merhetö 2 mp alatt) nagyon vagyäny:),en is ezert vettem elöször a babämnak,aztän érdekes modon hiäba lättam betegnek hasonlo vegeredményt mutatott..begurultam es gondoltam veszek egy digitälisat ami popsiban es honaljban is merhetö egyaränt.ugy nez ki mint a higanyos külsöre,csak gumibol van es kis kepernyön jelzi ki amikor vege a meresnek..egyböl mäst mutatott az eredmény.hät akkor szidtam is aki kitalälta azt a fülben merhetö nagy sz..t.es kb olyan ärban is van mint a higanyos ,tehät ettöl még tartanod sem kell hogy eltörik es legaläbb oltäri pontos.pusz

2008. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!