Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarórszág valaha visszakapj...

Magyarórszág valaha visszakapja a elvesztett részeit vagy kárpoltolják vagy eltünik?

Figyelt kérdés
Magyarórszág valaha visszakapja a elvesztett részeit vagy kárpoltolják vagy eltünik?
2011. jún. 5. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kitalálom: egy leendő jobbik-szavazóhoz van szerencsém.
2011. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
XD nem
2011. jún. 5. 17:11
 3/16 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy kárpótolnának vagy visszaadnák... miért is adnák vissza?
2011. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mert ha aztnéztük Mi velünk csezstek ki legjobban avygis németórszágot csak 2 felé vágták de ugy lehetet tekinteni hogy német 1.német 2 maygaórszág? XD elvesztett területeinkből órszágok alakultak ÉS ha meglenének az órszágainik 1000% joban élnénk.

Bocs a SOK hibáért.

2011. jún. 5. 17:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg te vagy a Pákó.
2011. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1000 százalék. Már ha maradt volna belőlünk valami a belső etnikai konfliktusok után. :) Képzeld el, hogy a délszláv konfliktus nem áll meg a déli határnál, mivel azon belül robban ki. Vagy a román forradalom nem Caucescu, hanem Kádár ellen irányult volna. Ezek mind "Mi lett volna ha?" kérdések, de a XX. század viharos történelméből ennél sokkal jobban nem jöttünk volna ki.


Kárpótolni sincs nagyon mit. A jelenlegi határokat két vesztes háború után mondták ki. Trianon jogi értelemben már túl is lett haladva. Először a nácik törölték el a két bécsi döntéssel, majd a szövetségesek a párizsi békével. (Ami gyakorlatilag visszaállította az akkori határokat, de jogilag mégis az az érvényes hivatkozás.)


És igen, a határontúli magyarok száma csökken, részben az asszimiláció, részben a bevándorlás miatt. (Ti. jönnek ide.)

2011. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak mondom,hogy az ország rövid o :)
2011. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Caucescu...az is le van írva táti (helyesen,ékezetek nélkül: Ceausescu). Na osszad az észt másnak.

Soha nem lesz a régi nagy Magyarország mivel az ország feldarabolásának semmi köze a háborúkhoz. A magyar nép réges-régen egy okos bölcs tiszta nép volt. Körülöttünk meg a rómaiak leszármazottai, a nagy farkasszopók ( [link] ) utódjai. Állítólag Erdélyt azért pakolták a románokhoz, mert a román nemzedék egy mocskos, mindent felemésztő, tékozló civilizálatlan nép és azt akarták elérni, hogy a magyarok csökkentsék egy kicsit a románok "primitívségét". Viszont fordítva sült el...a románok elkezdték "irtani" a magyarokat. Most is azt csinálják, csak kevésbé feltűnően.

azt, hogy a magyarok fejlett okos nép nem azért mondtam mert én is magyar vagyok, hanem mert Európán kívül mindenki úgy tartja. Nekünk az agyunk nem úgy "forog", mint a környezetünkben élő nemzedékeké. Ezt bizonyítja az a sok magyar feltaláló. Számos mai napig használt eszközhöz magyar név is fűződik. (pl számítógép amit néhány távoli országokban még Neumann gépnek is neveztek...csak nálunk nem szabad ilyesmit használni, mert a farkasszopóknak ez nem tetszik).


[link]


ezt tessék tanítani történelem órán és nem a sok hazugságot. És ezt egyre több történész kezdi elismerni. Persze nem európai mert nekik megvan a maguk szent hazugságuk amikkel fényezik magukat minden hozzá nem értő előtt.


Szóval amíg el nem fogadja mindenki, hogy a mostani történelem könyvekben írt mese hazugság, addig nem lesz változás. E téren már egyre forróbb a levegő, csak egy szikra kéne. Sokan félnek elismerni, mert jópár dolog megváltozna.


UI:Nem vagyok jobbikos

2011. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ceausescu-ért elnézést, fogjuk rá, hogy nem érdemelt meg a szemétláda egy guglizást a pontos nevéért.


"számítógép amit néhány távoli országokban még Neumann gépnek "


A Neumann meg, mint tudjuk, egy ősmagyar név. A Neumann-elv nem csak távoli országokban, hanem mindenütt része az informatikai oktatásnak. Különösen Amerikában, ahol kitalálta.


Lehet, hogy a magyar egy rendkívül okos, és emelkedett szellemű nép. De hogy nem miattad, inkább a hozzád hasonlók ellenére, az is biztos.

2011. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire vágod a történelmet, meg ezt a részét akkor minek google ahhoz, hogy egy ebben a témában döntő személyiség nevét leírd? Na mindegy...te tudod.


Tegyük fel, hogy az utolsó mondatodat el sem olvastam...visszaírhatnék, meg lehordhatnálak, a következő 30 hozzászólás szitkozódásokkal lehetne tele, de ez engem nem jellemez. Lehet, hogy primitív meg buta ember vagyok de hadd döntsék el a körülöttünk lévők, hogy ki mennyit ér.


Have fun!

2011. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!