Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csirkeláb boncolásánál ha...

Csirkeláb boncolásánál ha elájultam attól még később meg bírom szokni? Orvos szeretnék lenni. De egyik pillanatban nevetgéltem és örömmel végeztem a munkát de utána puff.

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 16:28
 1/10 anonim válasza:
Lehet, hogy meg tudod szokni, de nem biztos. Egy jó tanács: ha a csirke lábától elájulsz, akkor válassz más pályát, mit fogsz csinálni, mikor halott embert boncoltok? Az orvosin ez az első három hónapban biztos meglesz, ez amolyan beavató.
2011. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem gondold át, egy csirkeláb mégsem ember, ha egy csirkelábtól puff van, mi lesz, ha egy merev, kihűlt testhez kell egyáltalán hozzáérned, felvágnod? Főleg, ha friss, és vérzik is. Na jó, befogom, nehogy rosszul legyél nekem. :)

15/L

2012. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát elvileg nekem csak néznem kéne (gyógyszerésznek készülök) :)
2012. márc. 2. 22:25
 4/10 anonim ***** válasza:

És a csirkelábat te boncoltad? Mert ha csak nézni kell, azt lehet, h bírnád, bár ilyenkor a szag rossz, nem a látvány, és persze az érzékenyebbnek megterhelő lelkileg. De mindent ki lehet próbálni egyszer, én boncmester szeretnék lenni. :)

15/L

2012. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, én boncoltam :)

Hú még senkivel sem beszéltem, aki boncmester akart lenni :D

2012. márc. 4. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor most velem beszélhetsz, mert az szeretnék lenni. :) De ez nem olyan különleges dolog, ez is egy szakma, vkinek ezt is meg kell csinálni. :) Szerintem naponta egyszer tuti kimondom, hogy "boncolni akarok!" :D Persze embert... Bár ez lányként úgyis csak álom marad...
2012. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért maradna álom? :D

Ismerek olyat aki boncmesterből lett nőgyógyász :D

am azóta tüdőt, légcsövet is boncoltam :D Jövőhéten meg szívet fogunk

2012. márc. 25. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát valahol olvastam, hogy csak férfiak lehetnek boncmesterek.

Hogy bírod egyébként, már nem ájulsz? :) Irigyellek ám, én is akarok boncolni! :D

2012. márc. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem már nem ájulok hál' istennek :D
2012. ápr. 5. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:
tényleg csak férfiak lehetnek? mert én is az akarok lenni, és lány vagyok. már nagyon rákattantam erre a dologra és nem akarok pofára esni :/
2012. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!