Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik, ha megtagadom az...

Mi történik, ha megtagadom az írásbeli munkahelyi figyelmeztetést?

Figyelt kérdés

A munkáltatómnak előre jeleztem, hogy másnap elmegyek és átveszek egy szerződést egy másik cégtől, utána való nap pedig felmondok.

Erre ő azt mondta, hogy nem enged el, halasszam el a dolgot.

Én mindennek ellenére elmentem, mert úgy éreztem elég fair volt tőlem, hogy nem kitalált betegszabadságot kértem, hanem egyszerűen őszinte voltam és nem akartam hagyni, hogy elússzon az új munkalehetőségem, ami akkor már a zsebemben volt, csak az aláírásom hiányzott róla.


A munkáltatómnál azóta felmondtam, ennek ellenére bosszúból írásbeli figyelmeztetésben akar részesíteni, ami nyilvánvalóan a munkavállalói papírjaim között is látható lenne.


A kérdésem: Mi történik akkor, ha én ettől elhatárolom magam és megtagadom, nem írom alá?


2011. jún. 8. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Miféle "munkavállói papírjaid" között?

gondolom nem kell ajánlást vinned,ha már egyszer felvettek.

Majd kiküldi postán te pedig bekereteztetheted és kiakaszthatod.

De ha szivatni akar ragaszkodhat a felmondási idő ledolgozásához.

2011. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha már beadtad a felmondásod,akkor figyelmeztethet,de felesleges


amivel tud szivatni,hogy ledolgoztatja a 3 hónapot

2011. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!