Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önkéntes program Afrikában...

Önkéntes program Afrikában vagy Indiában. Bevállalnátok? Esetleg valaki már csinálta ezt közületek?

Figyelt kérdés

èn nagyon nagyon gondolkodom már régóta ezen, és lehet, hogy most érkezett el az idö. Vélemények?

26/L


2011. jún. 10. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

akár bevállalnám. és ha régóta gondolkodsz rajta.. csináld amit szeretnél. azért élünk. és ez egy szép dolog lehet.

gondolom már utána néztél, nem tudnál egy kicsit mesélni (vagy valami oldal) ez konkrétan mit is foglal magában, hogy kell elképzelni? valamiért néha eszembe jut, én jelenleg nem vágnék bele, de érdekel. 20/L

2011. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy pontosan mi ez. Később szívesen részt vennék ilyesmiben. :)

16/l

2011. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak nem CICD, vagy DRH?

Mesélj, tényleg elérkezett az idő?

Mert ha igen, kiváncsi lennék a tapasztalatodra, nekem is van.

2011. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DRH, a CICD-t nem ismerem. milyen tapasztalatod van? nekem eddig semmilyen, csak felvettem a kapcsolatot a DRH-val.
2011. okt. 30. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Megjártam Holstedet.

CICD ugyanaz, csak Angliában.


De ezt inkább privátban tárgyalnám ki.

2011. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sango válasza:

Önkéntes munka és tanulási lehetőség külföldön!


Olyan önkéntes-jelölteket keresünk dániai iskolánkba, akik később Afrikában vagy Indiában fognak fejlesztési tanácsadóként (Development Instructor), az ott élő embereknek segíteni!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, vedd fel velünk a kapcsolatot a következő e-mail címen: makechange@drh-holsted.org!

2012. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!