Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tescoban milyen feltételekke...

A Tescoban milyen feltételekkel lehet meleg étkezési jeggyel fizetni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, ha veszek ott valamilyen helyben készült dolgot, pl. péksütit, akkor az egész vásárlást kifizethetem meleg kajajeggyel, még akkor is, ha nem csak élelmiszert vettem.
2011. jún. 12. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak, amikor nem fogadták el a pénztárnál a meleg utalványt, csak a benti grill pultnál. Aztán rájöttek gondolom, hogy bonyolult visszakövetni, mit hol fizettünk utalvánnyal, és a forgalom is csökkenhetett, ezért már megint szó nélkül elfogadják a pénztáraknál a meleg étkezési jegyeket, nem szokták nézni mit vásárolsz, csak legyen közte valamennyi kaja is.

Legalábbis én ezt tapasztaltam a környéken...

2011. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!