Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell megúszni egy...

Hogyan kell megúszni egy gyilkosságot?

Figyelt kérdés
Nyugi senki se fenyegetett meg, vagy ilyesmi, csak szeretnék csinálni egy képregényt és kéne az anyag.
2011. jún. 12. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nézzél sok krimit..de ha már képregényes vagy ajánlanám a death note-ot.....
2011. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt amúgy olvastam,de csak annyit mond el, hogy ha halálisten vagy akkor nincs bizonyíték. Esetleg nem tudsz mást ajánlani.
2011. jún. 12. 20:23
 3/7 A kérdező kommentje:
én mondtam hogy kitörlöm
2011. jún. 16. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

hát a kérdésedből inkább arra lehetne következtetni,hogy te akarsz kinyírni vkit :)nem arra,hogy téged fenygettek meg.

nézz fűrést meg ilyeneket,azis megúszta.:)

2011. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az a "Fürés"?
2011. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gyilkos Helo Kitty "fürés" szerűen öli a többi macskát mert megfenyegették. Imádom az interneten, de tényleg.
2011. jún. 16. 22:59
 7/7 A kérdező kommentje:
17:29-es, klasszikus szituáció, hogy valaki megzsarol egy régi cinkes momentummal az életemből és ettől eldurran az agya és csak egy dologra jutok, hogy meg kell ölni. De írtam hogy nem erről van szó, a leendő főhős inkább egy bosszúálló alkat.
2011. jún. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!