Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unalmas az eletem, mit tegyek?

Unalmas az eletem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok...betegsegem vegett (epilepsia) ott hagytam a sulit es most se suliba se dolgozni nemjarok..szo szerint megunom az eletem otthon..mit tegyek??
2008. febr. 22. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nem tudom mennyire tartható karban a betegséged gyógyszerekkel, de pl kezdj el nyelveket tanulni azt már otthon is lehet. Keress kreatív hobbikat magadnak, találkozz a barátaiddal.Neten sok olyan csoportot, embereket találsz akiknek ilyen betegségük van. Biztosan sokat tudnak neked segíteni. remélem adtam néhány ötletet.

2008. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

tanulj nyelvet azt hozzád járó tanárral is megtudod tenni, és ha megtanulsz jól egyet és még tehetséged is lesz hozzá akár fordító is lehetsz amit otthonról végezhetsz.

nincsen olyan iskola ahova járhatnál? vagy valami kör ahova szivesen járjnál? keress a neten. ja és olvass, mindegy mit.

2008. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet nyelvet tanulni.Netezz,chatelj,keresztrejtvényezz,olvass,rajzolgass,rendezd át a lakásodat,szobádat,vásárolgass,készíts saját weboldalt sok érdekességgel...Ha valamiben tudnék segíteni nyugottan irj!van msn-em,s email címem!Ibolya
2008. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Vannak ilyen internetes levelezések, ahol bármilyen országból megismerhetsz embereket, ez is le tud kötni- főleg ha beszélsz nyelveket-. Én is regisztráltam rá pár napja: [link]
2008. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hello!


Szerintem vállalj ilyen internetes munkákat, hogy pl mégnézed azt a levelet és akkor fizetnek meg stb...

10/2-3 biztosan bejön...

2008. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!