Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék gyorsan összeszedn...

Hogy tudnék gyorsan összeszedni 100 ezer forintot?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szükségem lenne 100e forintra, mert szeretnék venni vmit...úgy volt, hogy nyáron lesz melóm, viszont lebetegedtem, és doki szerint nem lehet napon..meg ilyenek... vmi tipp?
2011. jún. 19. 18:33
 1/6 anonim válasza:
2 hónap mekis meló és már meg is van
2011. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajna nincs közelben meki...
2011. jún. 19. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
zenéléssel (ha jól játszol valamilyen hangszeren)
2011. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami nyári munkával. Mire kell ilyen gyorsan ennyi pénz, mit szeretnél venni?
2011. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából arról van szó, hogy már megvettem, amit akartam most szülinapomra...de úgy, hogy kellet még hozzá 100e Ft, és azt úgy kértem kölcsön a szüleimtől, mivel úgy volt, hogy lesz nyáron melóm...és majd visszaadom nyáron...de lebetegedtem(mononukleózis) és a doki azt mondta, hogy semmi képp se menjek dolgozni nyáron..főleg napra ne menjek, ne erőltessem meg magam...mert a májammal, lépemmel lettek gondok... és az egész azon alapul csak, hogy szarul érzem magam, hogy tartozok a szüleimnek...
2011. jún. 19. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportfogadással egész könnyen össze lehet hozni. (18 éven felülieknek :D)
2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!