Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok olyan dolgokat, amik...

Írnátok olyan dolgokat, amik megváltoztatták az életeteket? Vagy valamit, amit az után a bizonyos dolog után másképp csináltatok?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor egyértelműeket ne írjatok. Pl. olyat h megtanultam biciklizni és azóta minden nap biciklizek. Valami komolyabb dolgot.
2011. jún. 21. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy olyan személyt ismertem meg 1 éve, aki megváltoztatta a gondolkodásmódomat, mindent. Hálás vagyok neki ezért.
2011. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Részletesebben is le tudnád írni, h kb mi volt előtte és utána?
2011. jún. 22. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő biztat arra,hogy ne hátráljak meg(nagyon önbizalomhiányos vagyok),hogy írjak tovább.formálja valamilyen szinten a személyiségemet (irodalmi stílus,zenei ízlés,stb...)és jó irányba változtat...
2011. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tales of the Past III. c. film

A mágus útja c. könyv - erre rájöttem, hogy egy szarság, de azért nem bánom, hogy elolvastam.

2011. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hívő lettem, és azóta Bibliát olvasok. Persze, ez nem egy csettintésre történt, egy folyamat volt.


manju

2011. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"én meg 16 évesen kicsit a lépcsőházba graffitiztem,

de mert féltem, hogy lebukom

örökre befejeztem, na szevasztok"


:DD

2013. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!