Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy alvajáró...

Mi lehet az oka, hogy alvajáró vagyok?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már szüleim, barátaim igazolták már, hogy alvajáró vagyok, de nem tudom pontosan mi lehet az oka utána néztem és olyanokat írt, hogy kialvatlansághoz, fáradtsághoz, előzetes alváshiányhoz vezethet, de normálisan alszom nem is vagyok fáradt, de valamit akarok ellene tenni, mert már félek, hogy bajt csinálok, múltok is tesómhoz odamentem és megütöttem álmomban. Orvoshoz nem igazán akarok fordulni talán majd vészhelyzetben.

Légyszives normális válaszokat kérek aki találkozott már ilyen problémával vagy netán neki van megköszönném a segítségét!

15/L


2011. jún. 24. 13:38
 1/1 anonim válasza:
Ha jól tudom az alvajárás egy genetikai hibára vezethető vissza. Többnyire nem veszélyes, de a stressz fokozhatja.
2011. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!