Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelen valamit lányoknál a...

Jelen valamit lányoknál a hüvelykujjra húzott gyűrű?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
a leszbikus baratnoim mondtak h ha adott kezeden viseled (sajnos nem emlekszem melyik kezen) akkor azt jelenti h leszbikus vagy.
2011. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy megvan adva, hogy melyik kézen kell hordani... Úgy tudtam mindegy..
2011. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt hogy leszbikus
2011. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
dehogy jelent!
2011. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Aphroditee válasza:
Naná! Azt hogy az illető sosem vett részt viselkedés kultúrai oktatáson. Hüvelykujjra nem szokás gyűrűt húzni. Akárki akármit mond, a cigányoknál és a tudatlanokon található meg. Az meg hogy valaki így jelzi nemi identitását véleményem szerint eléggé nagy sületlenség.
2011. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig bizony ez egy leszbikus jel, akár sületlenségnek gondolod, akár nem :)
2011. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az is lehet, csak arra ment rá :D megeshet, hogy leszbi szándék nélkül hordja valaki ott, mert nem tud erről a szokásról
2011. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megeshet, mivel sokan nem tudják, hogy ezt jelenti.. Ebböl is adódhatnak félreértések :)
2011. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!