Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jó szívatást tudtok?

Milyen jó szívatást tudtok?

Figyelt kérdés

Táborba megyek egy olyan személlyel akit nagyon útálok és egy kicsit megakarom szívatni.

Várom az ötleteket.:'D


2011. jún. 25. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Éjszaka fújj rá tejszínhabot az arcára, vagy ragasztózd be az ágyát. Hirtelen ez jutott eszembe :D am mikor mész táborba?
2011. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha útálod, az egyéni szociális probléma. Nem tudom a kettőtök közti konfliktusban kinek van igaza, már csak ezért sem adok ötleteket. De mivel te akarod megszívatni őt, még arra is hajlok, hogy a párosból te vagy a féreg.
2011. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Másodiknál a pont. Miért szívatnád meg? Legyen az ő baja, ha egy nagyra nőtt pénisz.
2011. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erkölcsi tanácsot kéne adni, hanem választ, de abban egyet értek hogy van jobb konfliktus kezelés ,mint egymás szívatása, habár szerintem a legjobb szívatás a klasszikus tejszínhab a kézre és megvakarni az arcát, de tejszínhab helyet valami csípősebet pl.: valami paprikás szósszal (egyszer piszkált valaki egy 2 napos kirándulás alatt eljátszottam vele ezt és soha többé nem bántott)
2011. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!