Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kérdezhetnék valamit egy...

Hol kérdezhetnék valamit egy barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már egy ideje barátnők vagyunk, de úgy érzem, nincs minden rendben közöttünk. Családomtól megkérdeztem, hogy mit tegyek, sajnos, mikor a tanácsaikat kipróbáltam, csak rosszabb lett a helyzet, pedig én is azt éreztem helyesnek. Szeretném egy független ember véleményét is megtudni, de ha a történetet leírom ide, biztosan magára ismerne, akkor is, ha a neveket megváltoztatnám. Ha annyira megváltoztatnám, hogy ne ismerjen magára, akkor ahhoz annyit kéne rajta változtatnom, hogy már teljesen más lenne a történet. Sajnos a moderátorok nem voltak hajlandóak felvilágosítást adni, hogy regisztrálva van-e az oldalra. Azt tudom, hogy ismeri, de hogy csak egyszer-kétszer feljött vagy rendszeres látogató, nem tudom. Yahoo answersre kiírtam, de nem sikerült úgy megfogalmaznom angolul, hogy ne legyen félreérthető. Van valami ötletetek?
2011. jún. 25. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lökd ki ide és szarni bele, hogy meglátja vagy nem. Ha meglátja, akkor legalább megtudja, hogy foglalkoztat a dolog és keresed a megoldást...
2011. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a választ, lehet, hogy ez lesz.
2011. jún. 25. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd meg nekem, megpróbálok segíteni (de csak holnap).
2011. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
küld el privibe néhány embernek
2011. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz privátot.
2011. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy holnap megírom.
2011. jún. 25. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!