Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Pontpark átverés avagy sem?

A Pontpark átverés avagy sem?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy bizonyíték nélkül fikázzák az oldalt. Szerintem már az elég bizonyítéknak számít hogy különféle ügyekben ha megkeresem a staffot, olyan ügyben ami NINCS benne a GYIK-ben, válasz sosem érkezik. Valamint a vásárokról nem is beszélve, amit minden 500.-dik napkitöréskor nyitnak meg, persze éjfélkor vagy hajnal 5-kor amikor senki sem nézi. Tapasztalataim vannak már és sajnos nem jók, több ezer pontom van, és tulajdonképpen idáig hasznát nem láttam, csak gyűjtögetek a vakvilágba, értelme meg 0. Olyan pedig a világon nincs hogy "nem tudják" mikor van vásár. Ugyan már. Mi az hogy nem tudják mikor van vásár. Egyre jobban kezd kamu beütése lenni a dolognak. Vagy csak én vagyok így ezzel?
2011. jún. 26. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!