Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért? Mivel lehet ezt magyará...

Bananina kérdése:

Miért? Mivel lehet ezt magyarázni? Sokkot kaptam volna?

Figyelt kérdés

miután felkeltem megnéztem a Dante Poklát (anime,2010-es).. jó volt meg minden..utána vegyes érzelmek kavarogtak bennem és elaludtam.. rémálmom volt és emlékszek rá,hogy felriadtam..kinyitottam a szemem és az álmom folytatódott és megijedtem, de nagyon

aztán nagy nehezen elmúlt.. utána annyira gyengének éreztem magam,mint akit szétvertek...lassan kezdett visszatérni az erőm és utána úgy éreztem mintha a fejemhez rúgtak volna egy foci labdát és megint legyengültem és szerintem elájultam... nagyon nehezen felébredtem és úgy éreztem, mintha pofon vágtak volna amitől megint elvesztettem az erőmet és sírtam. aztán ilyen 15perc múlva miután ezek történtek megbírtam mozdulni és már beszélni is tudtam. de ha most is rágondolok olyan szarul érzem magam. Ezek óta folyamatosan fáj a fejem.


2011. jún. 28. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
...te vagy dante reinkarnácioja.és érezted ami ott volt.XD bocs de ennél jobb választ nemtudok adni erre:)
2011. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a sokk is lehetséges csak az a kérdés hogy mitől? filmtöl nem lehetett mer láttam nem olyan durva.lehet történt utána valami csak akkora sokkot kaptál hogy az ki esett
2011. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!