Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal de megsértődött nem akar békülni szerintetek lessz még barátság?

Figyelt kérdés
ő a legjobb barátom de nem akar már kibélülni velem mert azt mondja hogy néha idegesítem de nem direkt mindig bocsánatot kérek tőle és eddig mindig meg is bocsáltott nekem, de most nem akar nincsen más barátja csak én és most nem tudom hogy mit fog kezdeni és nagyon zavar hogy nem tudom hogy hol van meg hogy hogy van meg ilyesmi egy osztályba járunk és csapattársak is vagyunk csak most nincs edzés meg suli se de tegnap felhítam azt mondja hogy elege van belőlem mert nagyott csalódott bennem
2011. jún. 28. 23:07
 1/2 anonim válasza:
Hat valoszinu ,hogy hoszabb ido elteltevel , amikor U.M. a sebek begyogyulnak , lesz baratsag. De ehez turelem kell es eszre kell vegye,h nem jo ez igy neki. Te is meg kell valtozzal ehez es ki kell mutatnod ,h igen is torodol vele.
2011. jún. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
együtt érzek veled.énis összevesztem a legjobb barátnőmmel és csak benne bizok meg.vannak még barátaim de bennük nem bizok meg és nem lehet normálisan beszélni velük csak 1-2-vel.És az én lb sem akar kibékülni aszonta elege van belőlem nem tom miért csak egyszer bekattant és énsem tudok mit csinálni töröltük egymást és most megyek el egy másik suliba és nem akarok tőle elszakadni:S:S:S:S
2011. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!