Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Unalmas a...

Mit csináljak? Unalmas a nyaram, nem tudom mit csináljak. Önbizalomhiányos vagyok és ezért nincsenek barátaim akikkel elmehetnék szórakozni stb. Nincs pasim akivel lehetnék. Túl félénk vagyok ismerkedni. Ezen változtatni szeretnék, de nem tudom hogy.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok ... sokak szerint kedves, szép lány vagyok.....
2011. júl. 2. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyan választ nem tudok adni, de én is hasonló cipőben járok... Jó tudni, hogy legalább nem vagyok egyedül :D
2011. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Társkereső oldal. Egy próbát megér, nem?
2011. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi, de nem a pasizás az elsődleges...
2011. júl. 2. 16:14
 4/15 anonim ***** válasza:
"Nincs pasim akivel lehetnék. Túl félénk vagyok ismerkedni. Ezen változtatni szeretnék, de nem tudom hogy."
2011. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha nincs kivel menni, hát menj egyedül! :D az is lehet jó buli + ha valaki odamegy hozzád, ne tépd le a fejét azonnal


de ha más nincs, akkor a családdal szervezz programokat...

2011. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

társkeresőkön lehet barátság és laza kapcsolat kategóriában is keresni, 1 próbát megér

pl hotdog

2011. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ok... megpróbálom..
2011. júl. 4. 18:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!Hanyadikba mész?

14/L

2011. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de nekem szerintem sokkal rosszabb mert én már 16 vagyok és én is lány.....
2011. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hasonlóan én is,csak én is 16 vagyok.Barátaim épp vannak,de hiába hivnak,nem megyek velük sehova,mert mindet szebbnek gondolom magamnál.Utálok emberek közé menni,mert mindenkit szebbnek látok ,és mindig azt látom hogy rajtam nevetnek (még akkor is ha nem pont rajtam):/ Pedig nem vagyok ronda,komolyan,sőt.De 1xűen ez van,és nem tehetek ellene semmit :( de nem is akarok
2011. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!