Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Edina névről?...

Mit gondoltok az Edina névről? Hogy nézhet ki a neve alapján?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton azon agyal, hogy minek változtassa meg a nevét. Talán ha mutatok neki valamit, ami miatt jó a neve akkor nem ez lesz a főtéma. De jöhet a negatív kritika is. Rosszabb már nem lesz.
2009. márc. 28. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan szőke és helyes csaj.
2009. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ahány Edinát ismertem, mind alacsony, barna hajú, kissé kövérkés, de átlagos megjelenésű lány volt. Persze ebből semmilyen következtetést nem lehet levonni. Szerintem az Edina szép név, vétek lenne megváltoztatni.
2009. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem tetszik ez a név. Ugyan még nem volt Edina nevű ismerősöm, de szerintem egy középmagas, szőke göndör hajú lány lenne Edinás:) Amolyan vagány csaj, aki szeret mindenben benne lenni, és imádja a színes holmikat:)


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kicsit magas, vékonyka, festettvörös-fekete melíros középhosszú vasalt hajú lányt, és kék szemmel
2009. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Húgomat Edinának hívják, világosbarna, hosszú egyenes haja, zöldesbarna szeme és babapofija van. (Sokszor mondták neki Usaban, hogy olyan Catherine Zeta-Jones-os arcú. Irigykedem is egy kicsit!)
2009. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Edina vagyok, barna hajú, alacsony, vidám természetű, fősulit végzett, imádom az állatokat, az idegen nyelveket, a gépészeti iparban dolgozom, holott inkább vagyok humán beállítottságú, de megtanultam a munkám és szeretem ... ja, és szerintem nem rossz név. bár, itt
2009. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%

én is Edina vagyok, és teljesen illik rám a - 03-31 16:38 - leírás a húgáról. alacsony, nagyon hosszú egyenes világos barna hajam, zöldes szemem van, s nekem is baba arcom.

17 éves létemre nem volt még gondom igazi pattanásokkal. :)

2009. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is Edina vagyok(:

szőkésbarna hajú, középmagas vékony barna szemű:)

szeretem a nevem:P

2009. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem az Edina nevű ismerőseim mind magasak, szépek és csinosak.
2010. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!