Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenne összeveszni a...

Érdemes lenne összeveszni a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy van egy legjobb barátnőm és mások szerint csicskáztat engem,és még a szüleim azt mondják túl sokat vagyok vele eggyütt.De amikor nem haragszom rá akkor sokat szórakozunk.És ha összevesznék is vele nemhiszem hogy olyan könnyen tudnék új barátnőt találni.Én arra gondoltam hogyha azt mondjátok hogy érdemes akkor majd elmondom neki szépen.Várom a válaszokat!
2011. júl. 10. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én jól megmondanám neki és hogyha hisztizne lekevernék neki egyet és hogyha nem nyugodot le még egyet
2011. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Észre sem veszed,hogy csicskáztat?az ciki

Ha velem ezt csinálná a barátnőm,szó nélkül ott hagynám,tudja kit csicskáztatjon ...

2011. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Úgy vittem ki a szavaitokból ,hogy ti azt hiszitek hogy a barátnője,csaja ...

Szerintem ne vessz vele össze ...

Az jó ha mindig együtt vagytok ritkán talál az ember ilyen barátot!

2011. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

második vagyok :

tudom,hogy a barátnője, és nem a csaja,de mindegy...

2011. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az szeretném neki megmondani hogy változzon meg vagy nem leszek a barátnője de akkor tuti hogy már nem akarna a barátnőm lenni.
2011. júl. 10. 07:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miből áll a csicskáztatás nálatok,de próbáld meg te is ,hogy megtesz -e neked dolgokat,olyanokat amit ő is kér tőled,lehet csak ő a dominánsabb,te határozatlan vagy és ebből adódnak a gondok.Valahogy fordíts a dolgokon,ne csinálj meg neki mindent, inkább te kérj, és ha igazi barátnő akkor tudni fogod.
2011. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az utólsót fogom tenni. Köszönöm!!!
2011. júl. 11. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi volt a tapasztalatod.

Utolsó voltam. Remélem nem fogsz csalódni.

2011. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!