Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legbiztosabb...

Szerintetek mi a legbiztosabb és legfájdalommentesebb öngyilkossági módszer?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

az a legjobbb ha életben maradsz mert

1. egyszer úgyis meghalsz most mit sietteted?!

2.van nutella

3.sexelj

valamivel csakelmegy az idő a halálodik várdki türelmesen(belehalsz a várakozásba) ha unatkozol nagyon olvass könyveket nézz filmet

2011. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nem akarok én semmi ilyesmit, csak nemrég olvastam egy cikket erről, és kiváncsi lennék hogy szerintetek melyik :D
2011. júl. 12. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is kivi vagyok :D
2011. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

hmmm, talán egy nagy szatyor a fejedre ami lezár, és akkor ugye elájulsz, majd oxigén hiány miatt teljesen meghalsz.

még mindig jobb mint eret vágni :D de ugye nem akarod megcsinálni?

2011. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Elözző voltam! de ezen kívül még jó lehet sörétessel vagy vadászpuskával fejbelőni magad, csak ugye az nincs mindenkinek, szatyor meg 20ft :D
2011. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom, csak kíváncsi voltam más véleményére is :D
2011. júl. 12. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
fejlövés,herointúladagolás,vonat elé fekvés meg van néhány ötletem de az személyes szóval azokat nem mondom el^^
2011. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én fájdalommentesre gondoltam, a vonat elé fekvés nem hiszem hogy az, de köszi! :)
2011. júl. 13. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
én ha öngyi lennék túladagolnám magam altató és nyugtató tablettával.Elaludnák és nem kelnék fel többé.:D
2013. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Legfájdalommentesebb a fagyhalál. Egyre álmosabb leszel és elalszol és meghalsz. Télen pl. sima ügy, mikor igazi hideg van, egy elhagyatott helyen, időjáráshoz alulöltözve ki, egy üveg tömény vagy akár több azt szépen meg kell inni és még fázni sem fogsz, mert az alkohol fűt. Mindezt mondjuk péntek este, mert ha tényleg azért akarja magát az ember kinyírni ,mert senki se szereti meg nem hiányozna a senkinek, akkor hétfő reggelig biztosan senki sem fogja keresni (akkor meg ugye ha más nem a főnöke tuti ,hogy miért nem ment be dolgozni).
2015. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!