Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik ország...

Szerintetek melyik ország jobb és miért? (lent)

Figyelt kérdés

Amerika, Anglia vagy Németország?

Gondolok itt a közéletre a megélhetésre a munkalehetőségekre stb.


2011. júl. 15. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Amerika nem ország. Az Amerikai Egyesült Államok már annál inkább.

Nos, Anglia szerintem a legrosszabb. Teljesen más felfogású emberek élnek ott, ha nem valami olyan helyre mennél dolgozni, ahol kifejezetten várnak, egyből azt nézik, hogy magyar vagy, és a legszarabb munkák valamelyikét fogják neked felajánlani. Lásd: Hujber Ferenc, műsorvezető, színész, már énekes is, Angliában pizzafutár volt. A megélhetés katasztrofális, olyan albérlet árak vannak, hogy egyedül szinte megfizethetetlen, minimum több ember kell egy ingatlan bérléséhez. Az árak is jóval a magyar átlag fölött vannak.

Németországról nem tudok ilyen mértékben nyilatkozni, de ismerőseim abszolút pozitív véleménnyel voltak róla, nekem is sokkal szimpatikusabb ország.

Az USA... Kiszámíthatatlan. A megélhetés tőled függ, milyen albérletet sikerül kifognod, valamint milyen munkát találsz. Ha jól csinálod, azzal nem lesz problémád. Az árak terén drágábbak, ugyanakkor a gyorséttermek olcsóbbak, az alapvető élelmiszerek is max. 2x kerülnek annyiba, mint itthon.

2011. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem Anglia. élelmiszerügyileg nagyon olcsó, 5 fontból tudtam venni 1 kenyeret, 3 dobo felvágottat és egy csomag csokis sütit. nagyon sok helyre magyarokat várnak dolgozni, és sok kedves ember van ott. bár lehet hogy csak nekem vannak ilyen jó tapasztalataim :d
2011. júl. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anglia. Szép hely és nem csóró.
2011. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NÉMETHON! Deutschland, Deutschland über alles! Über alles in der Welt...
2011. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az angolok sznobok-.-, Németországban van minden jó! Imádom:D *-*
2011. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!