Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszett egy 40 ezer forintos...

Elveszett egy 40 ezer forintos szelvény! MI A FENÉT CSINÁLJAK? Már teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés
Hétfőn adtam fel, 100000%-ra biztos voltam benne, hogy a mappámba tettem, utánna az egyik ismerősömnek megmutattam, aztán zsebre tettem...:Ez kedden volt. Utánna nagy sötétség, és nem emlékszem hova tettem... A buditól a padlásig mindent feltúrtam 200x, de semmi! :S Mit csináljak? Már kivagyok, nem bírok magammal, görcsölök mint az állat!! :/
2011. júl. 15. 22:45
 1/8 Quek válasza:
nem nyúltak be? azaz arra nem gondoltál?
2011. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fuuton ***** válasza:

Ahelyett, hogy idegeskednél, szépen nyugodj meg, ülj le, és kezdj gondolkodni, hogy hol lehet.

Ha idegeskedsz semmire nem mész.

A ruhák zsebeiben nézted?

2011. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy beraktad a zsebedbe? Nem rántottad ki véletlenül?
2011. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, tutira....Egyszerűen nem tudom, teljes kiesés van onnantól, hogy a zsebembe tettem! Kiesni, kirántani boztos nem tudtam, mert mély a zseb! Az összes gatyámat átnéztem! kezdem azt hinni, hogy ezt, csúnya szóval, elb@sztam! :@ :(
2011. júl. 16. 22:31
 5/8 Fuuton ***** válasza:
Arra gondoltál, hogy valaki ellophatta, aki tudott róla?
2011. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
B@SZKI, MEGATALÁLTAAAAAAAAAAAAAAMMM..... Nem fogjátok elhinni hol volt! Az egyik PC játék tokjába!! Valaki kicseszett velem a házba, de ez nagyon nem volt vicces!!! DE MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MINDENKIT MEGHÍVOK 5 GOMBÓT FAGYIRA!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Milyet ízüeket kértek? :D
2011. júl. 16. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, ügyes vagy. =)

Egyébként milyen szelvény? Tippmix?

2011. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen! :)
2011. júl. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!