Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam több mint félmillió...

Találtam több mint félmillió forintot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma jöttem haza az iskolából és az út szélén egy pénztárcaféleséget láttam, Felvettem, belenéztem és láttam hogy nagyon sok pénz van benne. Amint hazaértem megszámoltam, Több mint 500 000 ft!! Most micsináljak vele? 15 éves lány vagyok, még nem szoltam a pénzröl senkinek se. H szolnák a szüleimnek, szolnának a rendörségnek, vagy megtartanák maguknak a pénzt, de nekem nem adnák oda azt a félmilliot az biztos. Tartsam meg? Vehetnék belőle új cuccokat, ruhákat,de ez elég feltünő, a szüleim észrevennék,hogy hirtelen ilyen sok új ruhám van. Vagy tegyem félre a pénzt? Rejtsem el? És mondjuk 10 év mulva előveszem amikor már dolgozni fogok és lesz saját pénzem, és akkor senkinek se fog feltünni, hogy 500 000 fttal több pénz van a számlámon. Mit csináljak szerintetek???
2009. ápr. 2. 20:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
96%

Ha nincs irat a tárcában, elmondom, hogy a rendőrök se sokat tennének az érdekében, hogy megtalálják a gazdáját, illetőleg ők maguk nem is keresnék, nem az ő dolguk.

Ha nem jelentkezne érte senki, előbb - utóbb a "nagy közösben" végezné.

Lelkiismeret kérdése az egész, de azért az ember ne csak az orráig lásson!

Sztem.

2009. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van egy perverz vágyam.Arról ábrándozom, hogy találok egy pénztárcát, benne több millió forinttal, iratokkal és még aznap visszaadom a gazdájának, úgy hogy csak a személyi igazolványát nézem meg hogy hol lakik.Én erre izgulok fel.Elég bizarr fétis, nem?Keressek fel egy orvost, vagy ez egy teljesen normális dolog?XDXD
2009. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 anonim ***** válasza:
89%
Am ha 10évre eldugod nem árt időnként ránézni.
2009. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem lenne benne semmi irat megtartanám magamnak, 10év múlva nem sokat fog érni ez a pénz.
2009. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 anonim ***** válasza:
90%

20: 55 - nek:

A lakcíme ugyan miért kellene?!

Felmennél időnként meglátogatni, érdeklődni, hogy áll éppen anyagilag?!

Én inkább a talált pénzből felkeresnék egy pszichopatológust....:P XD

2009. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
95%
Az elrejtéssel vigyázni kell, az anyák mindent megtalálnak és még keresniük sem kell...
2009. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:
76%
A lakcíme azért kellene, mert gyalog visszavinném neki.Nem gyenge,mi?XD
2009. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 anonim ***** válasza:
83%
Fene se jelentené, ha ennyi pénzt találnék örülnék mint majom a farkának.
2009. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:
91%

Uhh, de jó Neked!

Igaza van amúgy az egyik válaszolónak, hogy tényleg nagyon-nagyon kevesen adnák vissza. Én pl. nem tudnék boldog lenni, hogy találtam ennyi pénzt és csak félreteszem. Nagyon lelkiismeretfurdalásom lenne... : (

Akármilyen nehéz is lenne, biztos visszaadnám vagy elvinném a rendőrségre. Ha van egy kis szerencsém, kapok egy kis pénzt azért, mert visszavittem, ha nem, akkor így jártam... :S

Ilyen világban élünk sajnos, hogy ha Veled történne vagy akárkivel nem biztos, hogy visszakapnánk... : (

2009. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 anonim ***** válasza:
97%

Előző vagyok:

Viszont tényleg nagyon " szenvednék " hogy vissza kellene adnom... sokkal megkönnyebbülne mindenki élete ennyi pénzzel is... csak úgy az égből lepottyant :D


Nani voltam amúgy..

2009. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!