Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam több mint félmillió...

Találtam több mint félmillió forintot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma jöttem haza az iskolából és az út szélén egy pénztárcaféleséget láttam, Felvettem, belenéztem és láttam hogy nagyon sok pénz van benne. Amint hazaértem megszámoltam, Több mint 500 000 ft!! Most micsináljak vele? 15 éves lány vagyok, még nem szoltam a pénzröl senkinek se. H szolnák a szüleimnek, szolnának a rendörségnek, vagy megtartanák maguknak a pénzt, de nekem nem adnák oda azt a félmilliot az biztos. Tartsam meg? Vehetnék belőle új cuccokat, ruhákat,de ez elég feltünő, a szüleim észrevennék,hogy hirtelen ilyen sok új ruhám van. Vagy tegyem félre a pénzt? Rejtsem el? És mondjuk 10 év mulva előveszem amikor már dolgozni fogok és lesz saját pénzem, és akkor senkinek se fog feltünni, hogy 500 000 fttal több pénz van a számlámon. Mit csináljak szerintetek???
2009. ápr. 2. 20:22
 81/116 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy jó, hogy te jobban tudod mint egy olyan ember akinek ez a foglalkozása.
2009. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, ugy döntöttem megtartom a pénzt:) majd szép lassan elköltöm
2009. ápr. 4. 20:23
 83/116 anonim ***** válasza:
89%
Én meg szépen lassan elküldöm a teljes párbeszédet a megfelelő hatósághoz, és ip alapján megtalálnak téged és a felbujtóidat is :) Na jó nem.
2009. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim válasza:
84%
ha ennyi kp-t valaki el tud veszteni, ennyivel járkál, ott van több is. ok becsület azt mondja add le. de már a mai világban ez a szo lassan értelmét veszti. én is elgondolkodnák ezen amugy. bevallom. lehet nem szolnák senkinek. megtartanám. egyik énem ezt sugallja. a másik meg cselhez folyamodnák, hogy megtudjam érdeklödött e az illetö hogy elvesztette e a pénzét.
2009. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:
73%

Csak azt nem tudom a kedves kérdező mi alapján döntött :) A válaszok aránya alapján(ez a valószínűbb), vagy a logikus érveket figyelembe véve? Végülis teljesen mindegy. Bármit írok le lesz pontozva. Itt csak az ügyeskedők érvényesülnek.


Lehet nyomni a mínuszt. Ez a menő stílus úgyis. Nesze éld ki magad.

2009. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
87%
Uramisten, FÉL MILLIÓ?!:O Hogy került bele annyi pénz? Mért nem egy hitelkártyán csücsül? Hmmm? És nem hamis? Azt is számításba kell venni. Szerintem add le a rendőrségen, az a legtisztább. Úgyse fognak nagy erőket mozgósítani, csak azért hogy egy figyelmetlen embernek visszaadják a félmillió forintját. A szüleidnek meg nem kell szólnod róla..:P
2009. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:
76%
REJTD el vagy apránként költögesd! ne add oda senkinek! ki mit talál övé!!!
2009. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:
79%
"ki mit talál övé!" Muhahahhahahahahahahahhhahahahahahhahahahahhahahahahaha.
2009. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:
83%
Én vesztettem el,mert nagyon siettem és figyelmetlen voltam,de tartsd csak meg nyugodtan!Úgy is van nekem még bőven,és amit abban a barna pénztárcában hagytam el,úgyis csak "aprópénz" volt!:xD
2009. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon jól teszed, hogy megtartod, én se lennék különb.

Amúgy, aki azt írta, hogy a rendőrség visszaadja, ha nem jelentkezik a gazdája, annak mondom, hogy nem tudom, hol álmodtad, de ami a hatósághoz kerül, az előbb - utóbb oda kerül vissza, ahol annak "méltó" helye van ( :P ), az ÁLLAMHOZ, mert ilyen szinten állami tulajdonná avanzsálódik a máni.

Rendőr lennék, úgy eltenném, mint annak a rendje, ha egyszer már senkinek sem kell.

:-)

Még mindig jobb, mintha fekete pézeket fogadnék el, nem igaz?!

:D

2009. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!