Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Potter 8?! Ezt olvastam...

Harry Potter 8?! Ezt olvastam az egyik újságban:?

Figyelt kérdés

Jön a Harry Potter újabb fejezete!

A Harry Potter írónőjéről, J. K. Rowlingról hosszú hónapok óta nem hallani. Mint kiderült, a legnagyobb titokban elhagyta Londont, és az Ausztráliához tartozó szigetre, Tasmániába költözött. Új, kétszintes háza egy hatalmas birtok közepén áll, melyhez halastó és háztáji gazdaság is tartozik. Rowling azért választotta a világtól távol eső szigetet, mert nehezen viselte a sajtó állandó érdeklődését. ,,Bár világhíres lett, ő maga nem szeret nyilvánosság előtt szerepelni. Most élvezi az új otthonát és a természet közelségét. A lakhelyváltozás jót tett a közérzetének, és megjött a kedve az íráshoz. Jóllehet Rowling megfogadta, hogy a Harry Potter regánysorozatnak nem lesz folytatása, most ezt a döntést felülbírálta. Már neki is kezdett a nyolcadik résznek..." -árulta el egy, az írónőhöz közeli személy.


Nagyon jó lenne(legalábbis én nagyon örülnék, ha tényleg lenne folytatása a sorozatnak). De szerintetek igaz?


2011. júl. 20. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla.Lehet, hogy igaz.Remélem.
2011. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
én azt hallottam h akart, de végül nem lesz..bár ez már régen volt..és én is örülnék ha lenne:)
2011. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és akkor miről írna? Harry gyerekeiről? egy új gonosz? az már elcsépelt lenne, nem?
2011. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 krameri ***** válasza:

nem örülnék neki. Túl nagy a várakozás, nem tudná teljesíteni, ezt a 7 kötetet már nem lehet űberelni, főleg nem úgy, hogy eredetileg is 7részesnek tervezte. Ha lenne folytatás, az már csak erőltetett, elcsépelt próbálkozás lenne.

Szerintem.

2011. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én akkor is örülnék, ha írna. Vagy írhatna olyan könyvet is mondjuk amik az előzményekről szólnának, vagy nem tudom.. Rowling úgy is kitalálja, hogy fasza legyen. aztán megint filmesíthetnék megfele.. De ha nem azok lesznek a szereplők mint eddig, az mondjuk sz@e lenne. De biztos adnak nekik majd elég pénzt..
2011. júl. 20. 22:09
 6/14 anonim ***** válasza:

nem lesz 8. rész, ez csak egy pletyka. nem régen talán 2 hete cáfolta egy interjúban, és közölte hogy nem hajlandó folytatni a harry pottert ennek itt vége.



am én sem örülnék neki ezt már nem lehetne jol folytatni. bele kell törődni hogy vége.

2011. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
KÁR!
2011. júl. 20. 22:13
 8/14 anonim válasza:
Ja egy előzményes könyvre már én is gondoltam!!!
2011. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, hogy kisregéyeket fog irni a szereplők szemszögéből, pl ron v hermione, tehát hogy ők mit, hogy látnak, ezzel is kaszálni fog az tuti...én azért bizom benne, hátha meggondolja magát és ir még egy folytatást..
2011. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

biztos fog még vvlamait irni, kell a pénz!


mert ez bizony másról már nem szól

2011. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!