Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mért van, hogy ha kinézek...

Az mért van, hogy ha kinézek az ablakon és ránézek egy sétáló idegenre, akkor pont abban a pillanatban ő is rámnéz?

Figyelt kérdés

2. emeleten lakom, de ha innen nézek ki akkor is ez van. Az előbb meg egy barna csajra néztem rá és ő is visszanézett.

:\\\

De még fel sem fogtam, hogy mire néztem, épphogy kihajoltam. mintha engem várnának az emberek, hogy rámnézhessenek..


2011. júl. 23. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,te biztos olyan gyönyört nyújtasz,hogy mindenki azt várja,hogy rajtad legeltesse a szemét. :D Amúgy meg sokszor van olyan,hogy az ember megérzi,hogyha nézik őt...
2011. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez ijesztő. mindig beleremegek... csak egy fél pillanatra nézek oda és ő máris rámnéz... mitha aim robot lenne a nyakukban...
2011. júl. 23. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is így van. De én úgy szoktam kinézni, hogy ne vegyenek észre szóval nem feltűnően bámulok ki az ablakon. De még is sokszor volt olyan, hogy kinéztem és pont akkor ők is odanéztek az ablakomra.:DD Te hogy szoktad? Lehet azért vesznek észre, mert meglátták, hogy kinéztél az ablakon. És láttak téged.
2011. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy észrevesznek a 2.-ról... én is óvatosan szoktam kinézni... nem tom mért van... mér félek az ablakoktól...
2011. júl. 23. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!