Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az, amiről tudod, vagy...

Mi az, amiről tudod, vagy sejted, hogy becsapás, hazugság, átverés, vagy nem annyira, jó, mint mondják? Esetleg próbáltad már, és nem vált be.

Figyelt kérdés
Pl.: termék, reklám, hitel, üzlet, állás, bármi.
2009. ápr. 4. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Actimel. Tesóm dolgozott náluk, csak egy sima kis nyavalyás joghurt. Tényleg. Ittam egy csom ideig, mert tesóm hozta haza. Meg kell hogy mondjam, semmit nem éreztem.
2009. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a hipertescoban a friss pékáru illat, ismerős dolgozott ott és mondta szigorú előirás szerinti időközönként kell eldurrantani egy patront, attól van olyan illat, mintha minden nagyon friss lenne...
2009. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, még a margarin, amiről azt állítják, hogy szívbarát: egy, ezt senki nem bizonyította orvosilag! kettő ezt eredetileg libatáplálásra találták fel, csak mikor a libák rákosak lettek tőle leállították, és hát hogy ne bukjanak túl nagyot az egész beruházáson hát kinek adják oda mint a birka embereknek, ez nem vicc, nagyon is komoly, be akartam másolni neked amit erről kaptam de nem találom, ha meglesz még jövök
2009. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

megtaláltam:"A margarint eredetileg pulykák hízlalásához fejlesztették ki. Mikor az a pulykák halálát okozta, az emberek, akik a kutatásra szánt, befektetett pénzüket vissza akarták kapni, összedugták a fejüket. Ez a margarin valójában egy fehér anyag volt, és semmi nem utalt arra, hogy élelmiszer. Ezért sárgára színezték és úgy adták el a vaj helyettesítőjeként. Hogy tetszik? Kitaláltak néhány ötletes új ízt is."

"Ki lehet próbálni a következőt:


Vegyél egy doboz margarint és hagyd a garázsban, vagy árnyékos helyen. Néhány nap múlva a következőket figyelheted meg: Sem legyek, sem más egyéb, idegesítő muslica nem fog a közelébe menni (ez azért sejtet valamit) Nem lesz rothadt vagy büdös, mert nincs tápértéke.Semmi sem fog kinőni rajta. Főleg azok az ici-pici mikroorganizmusok nem fognak rajta kifejlődni. Miért? Mert a margarin majdhogynem műanyag. Megolvasztanád a műanyag edényedet (Tupperware) és rákennéd a pirítósodra?"

"A margarint mindössze EGYETLEN MOLEKULA választja el attól, hogy MŰANYAG legyen. Ez a tény elegendő volt számomra, hogy kivonjam az életemből a margarint és minden mást, mely hidrogénezett (ez azt jelenti, hogy az anyag molekuláris szerkezetét megváltoztatják)."

"A vaj, táplálkozás szempontjából sok előnnyel rendelkezik, míg a margarin csak néhánnyal, mivel ezek hozzáadottak. A vajnak sokkal jobb íze van, mely más ételek ízét is kiemeli.

A vaj több évszázados múltra tekint vissza, míg a margarin még 100 évesre sem."

2009. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ezt kipróbálok, köszi. :)

Bár nekem már penészedett be margarin...Hm,nemtom.

2009. ápr. 4. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!