Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az a tárgy (ha emléksz...

Mi volt az a tárgy (ha emlékszel rá) amit kisebb korodban mindenhova vittél magaddal? Hogy hívtad?

Figyelt kérdés
Nekem egy "Zsákim" volt. EZ egy hálózsák, de nem az volt a funkcíója. Ezzel aludtam, mindenhova vittem. Oviba is. Aztán szüleim eldugták, Ma találtam meg :D
2009. ápr. 4. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Fúú, az komoly érzés lehetett. :D

Nekem valami takaró, vagy pléd félém volt, de nem tudom már hogy hívtam, csak azt, hogy anyu mesélte, hogy húztam a földön is, meg minden és csak akkor tudta kimosni, amikor elaludtam, mert nem adtam oda neki. :D:P

2009. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy István nevű pici kaucsuk babám, aki egyszer úgy eltűnt, hogy egész éjjel őt kellett keresniük a szüleimnek, aztán volt később ez-az, de a legközelebbi emlékezetes ilyen egy Motyó nevű narancssárga nyúl volt, de akkor már lehettem vagy 10 éves. Most, 30 évesen egy Superman figurával a táskámban mászkálok.
2009. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az volt. Elhitették velem, hogy elveszett. Az volt az érdekes, hogy ilyen illata volt. Ha kimosta anyám, akkor nem szerettem. Ma jobban megnéztem. Rendesen kiszakadt. Mikor "elveszett kaptam egy "Kispárnát" Azóta is vele alszok. 13 éves vagyok.


Utolsó: Tök jó lehet :D


Tesómnak volt két kisállata: Pandi és Majmi. Mai napig vele alszik. Ott hagyta az oviban vissza kellett menni érte. Kint maradt az esőben, apámnak kellet kimennie. Ma már 20 éves :D

2009. ápr. 4. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt egy pelusom ( természetesen nem az, amit kiszedtek alólam... :D ), azt markolgattam, gyűrögettem, rágtam folyton.

Úgy hívtam,hogy: "Jáji".

Hogy honnan jött a neve, már az anyukám se tudja megmondani..

:-)

2009. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egy plüsscicám volt. Az óvónénik hisztiztek mindig az ünnepségeken, mert még akkor sem akartam megválni tőle (: Dömötörnek hívták, és kongott a feje :D
2009. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy anyag papírzsepim volt, amit arra használtam, hogy letörölgettem az arcom, ha valaki megpuszilt.. :D
2009. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egy kb 30 cm-es plüssnyuszim. Odáig voltam érte és ez most tök ciki, de még 3.,4. osztályban is magammal hurcibáltam, anyám legnagyobb örömére.
2009. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fecc ***** válasza:
84%
Persze hogy a cumim:)
2009. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kicsi koromban szerintem nem volt ilyen.De most (kb.màr 4ève)a kis textilnyuszim nelkul nem megyek sehova.az az elsö amit ellenörzök,h.beraktam-e a tàskàba indulas elott:) Nemtudom miért,de ùgy èrzem vigyàz ràm :D

23/L

2009. ápr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt egy kispárnám aminek mindig csak egy sarkát rágtam, és Nyonyónak hívtam, szanaszét rágtam még a szivacs is kijött belőle! Anyu mesélte még nagyon kicsi voltam! :D
2009. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!