Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az a tárgy (ha emléksz...

Mi volt az a tárgy (ha emlékszel rá) amit kisebb korodban mindenhova vittél magaddal? Hogy hívtad?

Figyelt kérdés
Nekem egy "Zsákim" volt. EZ egy hálózsák, de nem az volt a funkcíója. Ezzel aludtam, mindenhova vittem. Oviba is. Aztán szüleim eldugták, Ma találtam meg :D
2009. ápr. 4. 22:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tök viccesek! Meg a nevük is olyan aranyos :) Jöhetnek még válaszok!
2009. ápr. 5. 11:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy piros színű kispárnám volt. Pirosnak, vagy néha Pirinek hívtam. :)
2009. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Zsuzsi nevezetű rongy babám, mai napig nem tudom mit ettem rajta .. már nincs meg kidobtam :(

de anyuéknak örök emlék marad mikor elvittek kirándulni *kiskoromba mindig vittek* ,akkor bedobtam a tűzbe és ott sírtam hogy a Zsuzsi megsérült :D:)) persze nagy nehezen kivették és az egyik ismerősünk összevarrta nekem :D

2010. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!